Lajović zaustavljen u Parizu

273

Srpski teniser Dušan Lajović završio je učešće na Mastersu u Parizu porazom od domaćeg igrača Adrijana Manarina.

Srpski predstavnik je izgubio sa 2-0 (7:6, 6:3) u setovima poslije sat i po vremena igre.

Bio je ovo poprilično izjednačen duel, ali je Manarino bio više taj koji prijeti na servisu rivala.

U prvom setu je propustio jednu brejk priliku, ali mu je u taj-brejk jedan mini-brejk bio dovoljan da povede.

Već na startu drugog seta francuski teniser je imao još dvije šanse da prelomi meč, ali tada nije uspio.

To mu je pošlo za rukom u petom gemu, a brejk je uspio da napravi i u, ispostaviće se, posljednjem gemu na meču za konačnih 2-0.

U narednoj rundi će igrati protiv Јošihita Nišioke, koji je nešto ranije savladao Pabla Anduhara sa 2-1.