Debakl Partizana za kraj Evrokupa

624

Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju u posljednjem kolu grupne faze Evrokupa od ekipe Lokomotive sa 99:64.

Lokomotivu su do pobjede predvodili Antipov sa 21, Kolins sa 13 i Kulagin, Kuale i Brojkof sa po 11 poena.

Najraspoloženiji u redovima Partizana bili su Marinković sa 15 i Vilijams-Gos i Veličković sa po 11 poena.

Crno-bijeli su dobro otvorili meč i prvu četvrtinu bili u egalu sa domaćinom, ali nakon toga je Partizan odigrao veoma loše prije svega drugu i treću četvrtinu u kojima je postigao samo 28 poena, dozvolivši Lokomotivi da postigne 61. Ekipa iz Krasnodara je imala u jednom trenutku 46 poena prednosti, ali je Partizan deficit smanjio na 35 u posljednjoj četvrtini, koju su crno-bijeli dobili rezultatom 18:16.

Partizan je zabilježio deveti poraz u deset odigranih mečeva, dok je Lokomotiva neporažena u isto toliko, javlja RTS.