Denver nakon velike borbe savladao Minesotu, Јokić na ivici tripl-dabla

184

Košarkaši Denvera savladali su Minesotu 122:113 u drugoj utakmici plejof serije, pa se sa velikom prednošću sele u Mineapolis.

Denver je poslije velike borbe, pogotovo u drugom poluvremenu uspio da dođe do pobjede i sada se sa značajnom prednošću seli u Mineapolis na nastavak serije. Nikola Јokić odigrao je novu partiju na ivici tripl-dabla.

Nagetsi su raspoloženi ušli u meč. Ekipa Majka Melouna do najvećeg broja poena došla je iz iskreiranih akcija, dok su Timbervulvsi insistirali na šutevima za tri poena čak i iz neizgrađenih pozicija.

Plus devet iz prve dionice, Јokić i ekipa povisili su na 15 poena prednosti pred odlaska na poluvrijeme.

Kada se očekivalo da tim iz Kolorada završi posao, Minesota se probudila i unijela neizvjesnost u meč.