Tužna vijest da je u Srpskim Toplicama nađeno beživotno tijelo Borislava Jankovića, neki portali su olako i bez provjere, iskoristili da “sahrane” živog čovjeka- Boru Jankovića alias Boru Zelenkovca.
Inače Boro je čelni čovjek Eko zone Zelenkovac, nadaleko poznati ekolog i umjetnik, najpoznatiji po Džez festivalu Zelenkovac.
Boro se javio portalu banjaluka.com i demantovao informaciju:
“Od jutros mi zvone telefoni i javljaju se prijatelji, uplašeni da više nisam na ovom svijetu. A evo, živ sam”.
Boro kaže ne samo da je živ, već i da sprema nove projekte s početkom proljeća- planinarske susrete, kao i promociju zbirke pjesama.
Za sve koji su se uplašili da je kultura Mrkonjić grada i regije Eko zona Zelenkovac izgubila vođu, ovaj demanti će značiti značajno olakšanje.