Kako je portugalski sudija razbjesnio 40.000 navijača Zvezde

977

​U 83. minutu susreta na stadionu “Rajko Mitić” sudija Tijago Martins iz Portugala pokazao je na 11 metara u korist ekipe Kopenhagena.

Utisak je da se Portugalac silno ogrešio o crveno-bijele jer je Jonas Vind iskoristio njegov poklon da izjednači na 1:1 i tako donese povoljan rezultat Dancima, prenosi B92.

Svakako je da će još mnogo govora biti o tom spornom momentu u 82. minutu koji je prekinuo odličnu igru crveno-bijelih i dao dobru šansu Dancima pred revanš za sedam dana.

Utisak je da novajlija Pepe Biel sam pao poslije duela sa Dušanom Jovančićem i da nije bilo govora o najstrožoj kazni.

Međutim, Portugalac je drugačije mislio i pokazao je na bijelu tačku, a zatim ga je 40.000 navijača Zvezde izviždalo.

Sporni detalj pogledajte u priloženom snimku.