Borac m:tel deklasirao Kakanj, 41:22

446

Banjalučani u prijateljskom meču u “Boriku” savladali Kakanj 41:22 (20:9).

Pripreme za nastavak sezone u Premijer ligi BiH privode se kraju, a posljednji u nizu prijateljskih susreta banjalučki Borac m:tel odigrao je večeras u “Boriku”, gdje je deklasirao sastav Kaknja 41:22 (20:9).

U duelu sa prvoligašem Federacije BiH tim Bojana Unčanina odigrao je kvalitetno tokom svih 60 minuta, a već nakon prvog poluvremena bilo je jasno da će “crveno-plavi” zabilježiti ubjedljiv trijumf.

Banjalučani su furiozno otvorili meč, poveli 6:0, a zatim na odmor otišli s 11 golova prednosti – 20:9.

Bojan Ljubišić briljirao je na golu, ne dozvolivši rivalu da se razigra, dok je u nastavku strateg Borca m:tel dao šansi svim igračima, pa je zabilježena sigurna pobjeda.

Vladan Đurđević bio je najefikasniji sa devet golova, dok je Miloš Nježić postigao gol manje.